فارسی English العربیة
  1. صفحه اصلی
  2. اخبار
  3. پیام تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی


منتشر شده در 13 دی 1398
پیام تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی
آیت الله احمد مبلغی رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس و عضو مجلس خبرگان رهبری در پیامی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت و خاطرنشان کرد: این عمل تروریستی جنایتکارانه و بزدلانه آمریکا، که نه در میدان رزم بلکه در تاریکی شب و به شیوه ای ناجوانمردانه تحقق یافت، خود نشانگر ترس و هراسی است که این شهید مظلوم بر جان دشمنان مرز و بوم ایران افکنده بود.

 به گزارش روابط عمومی، متن کامل پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل‌الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
شهادت سرفرازانه سپهبد قاسم سلیمانی را به محضر امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، همه آزادی خواهان جهان اسلام، و جبهه مقاومت تسلیت و تبریک می گویم و برای این فدایی اسلام و ایران علو درجات را از درگاه کبریائی حضرت حق خواستارم.
این عمل تروریستی جنایتکارانه و بزدلانه آمریکا، که نه در میدان رزم بلکه در تاریکی شب و به شیوه ای ناجوانمردانه تحقق یافت، خود نشانگر ترس و هراسی است که این شهید مظلوم بر جان دشمنان مرز و بوم ایران افکنده بود.
اگر نبود این که این سردار سرافراز، قوی‌ترین نیروی میدان رزم با داعش و پشتیبانان داعش در منطقه بود، این عمل ناجوانمردانه، بزدلانه و تروریستی به او متوجه نمی گشت.
قاتلان شهید سپهبد سلیمانی غافل از آن اند که اگر سلیمانی رفت دهها و صدها و هزارها سلیمانی بر می خیزد و شهادت وی، نقش آفرین تر و الهام بخش تر ظاهر خواهد شد.
عزت اسلام و مسلمین و سربلندی ایران اسلامی را از خدای متعال خواستارمبرچسب ها

شهادت