فارسی English العربیة
  1. صفحه اصلی
  2. اخبار
  3. مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید فرهنگی و روابط...


منتشر شده در 25 خرداد 1399
مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید فرهنگی و روابط عمومی مجلس برگزار شد
مراسم تودیع پدرام پاک آیین ومعارفه علیرضا شریفی مدیران کل سابق و جدید فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با حضور معاون اجرایی وبرخی دیگر از مسئولان مربوطه برگزار شد.

 در این مراسم حمید اصلانی، معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات و خدمات ارزنده پدرام پاک آئین مدیرکل سابق فرهنگی و روابط عومی مجلس، عنوان کرد: در مجموعه‌های جهادی و نهادی مقوله شناخت دقیق از رأس سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی با بیان اینکه قطعا شناخت در یک سیستم به پویایی سازمان کمک می کند، افزود: روابط عمومی باید با استفاده از این ظرفیت پویایی مجلس را به تصویر بکشد.
اصلانی، پرهیز از موازی‌کاری و انجام ماموریت‌های جدید برحسب شرایط و اقتضائات مجلس یازدهم را از ماموریت‌های اداره کل فرهنگی و روابط عمومی و بخش رسانه ای مجلس دانست و عنوان کرد: شاید لازم باشد براساس این ماموریت‌ها و وظایف جدید، شرح وظایف این اداره کل دستخوش تغییر شود.
علیرضا شریفی مدیرکل جدید فرهنگی و روابط عمومی مجلس نیز ضمن تقدیر از زحمات و خدمات پدرام پاک آئین مدیرکل سابق فرهنگی و روابط عمومی مجلس اظهار کرد: قطعا در آینده نیز از تجربیات موفق گذشته استفاده خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم اهداف مورد نظر ریاست مجلس در حوزه فرهنگی و روابط عمومی را پیاده سازی کنیم.
در پایان این مراسم حمید اصلانی معاون اجرایی رئیس مجلس با اهدای لوحی از زحمات پدرام پاک آئین مدیرکل سابق فرهنگی و روابط عمومی مجلس قدردانی و علیرضا شریفی را به عنوان مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس معرفی کرد.